https://mobirise.com/

Justyna Janina Mieniek

terapeuta poznawczo - behawioralny, coach dla par

OFERTA USŁUG

Terapia Indywidualna

W gabinecie oraz online

Oferuję przeprowadzenie kompleksowych terapii indywidualnych związanych z problemami personalnymi. Pracuję w sposób poznawczo-behawioralny. Terapeutyzuję problemy emocjonalne, społeczne, zawodowe, personalne, stany depresyjne.

Przyjmuję w Poradni Psychopedagogicznej w Bolesławcu oraz w formie on-line.

Life Coaching

Dla osób indywidualnych i firm

Coaching, nazywany inaczej treningem personalnym. Specjalizuje się w sferze life. W kwestiach życiowych pomaga rozwinąć komunikację z ludźmi, poszerza również świadomość.

Jako coach dla par przepracowuję i trenuję komunikację międzyludzką.

Poradnictwo

Wtedy gdy nie wiesz co już możesz zrobić

Poradnictwo jest to zaawansowane i profesjonalne doradztwo. Wiąże się z otrzymaniem danych na temat życia, pracy, rodziny, wychowania, analizą wyborów i wsparciu w podejmowaniu trudnych i ciężkich decyzji.

Diagnostyka

Psychlogiczno - pedagogiczna i społeczna

Diagnostyka jest procesem indywidualnym. Diagnostyka rodzinna przydaje się w sprawach rozwodowych, przyznania opieki nad dzieckiem lub karnych. W procesie diagnostycznym biorą udział również inni specjaliści. Jako pedagog uczestniczę również przy diagnostyce w problemach natury społecznej oraz prawnej.

Jestem członkiem

Polskiego Towarzystwa Psychopedagogicznego

Polskie Towarzystwo Psychopedagogiczne jest Stowarzyszeniem ludzi zaangażowanych w sprawy lokalnych społeczności, pragnących uczestniczyć w działaniach naukowych z dziedziny oświaty, wychowania obywatelskiego i rozwoju człowieka.

Jako Polskie Towarzystwo Psychopedagogiczne chcemy kreować działania zainspirowane przepisami Konwencji o prawach dziecka, Ideą Wolności wyrażoną w Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka oraz innymi aktami prawa krajowego i międzynarodowego wywodzącymi się z poszanowania dla emancypacji ruchów społecznych. Pragniemy współpracować ze wszystkimi środowiskami, których działania skierowane będą na popularyzację wiedzy, aktywizację społeczeństwa i rozwój. 

Zapoznaj się z zespołem specjalistów PTPP z którymi współpracuję i wybierz kogoś.

Zobacz specjalistów PTPP!

ŚLEDŹ MNIE NA ...

UMÓW SIĘ NA SESJĘ!

Podania Psychopedagogiczna w Bolesławcu 
59-700 Bolesławiec, Aleja Tysiaclecia 2

Rejestracja telefoniczna: +48 733 379 538

Rejestracja Whatsapp: (+48) 733 379 538
Rejestracja Gadu Gadu: 4136117
E-mail: poradniabc@psychopedagog.eu

Przyjmuję w poradni oraz w formie online!

Aktualności

sprawdź co ciekawego u mnie na Twitterze